Kim Kardashian jest uzależniona od kupowania dziecięcych ubranek!

  Gwiazda wydaje fortunę na designerskie sukienki dla swojej córeczki

  Kim Kardashian uzależniła się od kupowania drogich designerskich ubranek dla swojej córki, North West. Okazuje się, że często kupuje w internecie te same rzeczy!

  Gwiazda reality show urodziła prawie* 3 miesiące temu i wydała już tysiące dolarów na wyposażenie szafy swojego dziecka*. Źródło podaje, że „Kim… poświęca swój cały czas na zakupach w sieci. Najczęściej kupuje białe ubranka i wielokrotnie te same rzeczy, ponieważ brudzą się bardzo szybko.”

  >>> Kim Kardashian urodziła córkę! Do kogo jest bardziej podobna?

  „Bardzo dużo designerskich ubranek kosztuje ponad 600 dolarów, a Kim kupuje czasem od 10 do 15 sztuk na raz. Kim wydaje więcej na ubranka dla dzieci w miesiącu, niż wiele celebrytów poświęca na opłacenie rachunków za dom” – mówi osoba z otoczenia gwiazdy.

  Kim i jej chłopak Kanye West szczególnie upodobali sobie kaszmirowe kocyki od Hermesa kosztujące 800 dolarów za sztukę! „Kupują ich masę, ale uwielbiają je. Są super delikatne, a Nori pociera sobie nimi twarz przez cały czas. 800 dolarów za każdy, to brzmi bardzo drogo!”

  >>> Kanye West chce poślubić Kim Kardashian! Czy dojdzie do ceremonii?

  Jeszcze w maju, gwiazda „Rodziny Kardashianów” wydała w Londynie blisko 250 tysięcy dolarów na designerskie produkty dla swojej, wtedy jeszcze nienarodzonej, córeczki: „Kupiła dziecięcą wyprawkę u Chloe i Christiana Diora. Buciki od Chanel, a śpioszki od Versace – mówiąc prosto najlepsze z najlepszych.”

  Jak się okazuje, North ma w tym momencie ponad 100 par designerskich bucików!
  Czy to już nie przesada?…

  Czwartek, 05. Września 2013