Pożar w apartamencie Liama Payne’a!

  Troje przyjaciół zostało rannych!…

  W poniedziałek (2 września) miał miejsce groźny wypadek. Okazało się, że na tarasie apartamentu Liama Payne’a w dzielnicy Canary Wharf wschodniego Londynu wybuchł pożar. Trójka znajomych gwiazdy One Direction odniosła rany…

  Prawdopodobnie do wybuchu pożaru przyczynił się Andy Samuel, który nieuważnie napełniał paliwem latarnię.* Liam bardzo szybko zareagował, dzięki czemu uratował życie koledze. *

  >>> Liam Payne odejdzie z One Direction? Czy to tylko plotki?

  “Jesteśmy bardzo wdzięczni Liamowi. Uratował Andy’emu życie” – tak dziękował piosenkarzowi ojczym Andiego, Matthew Baker. Nie szczędził piosenkarzowi pochwał: “Lampa po prostu eksplodowała w momencie, gdy Andy napełniał ją paliwem. Wszystko zajęło się ogniem. Liam uratował go, tłumiąc ogień i oblewając Andy’ego wodą. Zareagował błyskawicznie.”

  Dodał także: “To był bardzo groźny wypadek. Andy nie jest w najlepszym stanie”. Podobno chłopak ma poparzone ciało aż w 20 procentach i w tym momencie przebywa w szpitalu.

  >>> Liam Payne z 1D pokazuje umięśnioną klatę! Kto z Was chce ją zobaczyć?!

  Poza Andym jeszcze dwójka znajomych została poszkodowana. Oboje poparzyli sobie dłonie. Na szczęście nie są to groźne obrażenia.
  Balkon Payne’a został spalony w 80%. Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawiła się straż pożarna, która ugasiła płomienie i opanowała sytuację.

  Laurie Kenny, szef straży pożarnej, tak zrelacjonował bieg wydarzeń: „Strażacy działali sprawnie i profesjonalnie. Opanowali pożar tak szybko, jak było to możliwe. Około 30 ludzi opuściło budynek zanim weszliśmy do środka. Nikt nie został ranny. Dwójka użytkowników mieszkania poparzyła sobie ręce, natomiast trzecia osoba poparzyła sobie dłonie i twarz. Całą trójka została zabrana do szpitala.”

  Dobrze, że Liam zachował trzeźwy umysł i zareagował tak szybko. Nie wiadomo, jak by się to skończyło, gdyby nie jego pomoc…

  Czwartek, 05. Września 2013