Kim Kardashian i Kanye West to najnormalniejsza para na świecie!

  Sprawdźcie, kto tak uważa!

  Kim Kardashian and Kanye West są normalną i świetną parą, stwierdziła Carine Roitfeld, francuska redaktorka Vouge’a, na premierze swojego nowego filmu dokumentalnego „Mademoiselle C”.

  W przekonaniu Carine, Kim i Kanye, którzy w czerwcu przywitali swoje pierwsze dziecko, North West, są twardo stąpającymi po ziemi ludźmi, a ich relacje układają się wspaniale.
  “Oni są normalni. Razem stanowią cudowną parę.” – dodaje francuska ikona mody.

  >>> Kanye West chce poślubić Kim Kardashian! Co Wy na to?

  32-letnia gwiazda reality show “Rodzina Kardashianów” pojawiła się w ostatnim wydaniu magazynu Carine. Podobno pracowało się im razem bardzo dobrze.
  Roitfeld wyznała:* “Zdecydowaliśmy, że napiszemy o niej. Od razu powiedziała ‘Tak’.”*

  „Ona jest jedną z tych modelek, z którymi pracowało mi się najłatwiej. [Kim] nie jest modelką, ale była w ciąży, a ja kocham kobiety w ciąży. Szczerze, była bardzo, bardzo miła. W ogóle nie miała żądań.”

  >>> Kanye West i Kim Kardashian planują ślub w Paryżu… Będzie romantycznie?

  Kim oczekiwała, że pojawi się na premierze filmu Carine i pierwszy raz po porodzie będzie miała okazję przejść się po czerwonym dywanie. Niestety w ostatniej chwili jej przyjazd został odwołany.

  Nie zawiódł zaś* Kanye West*, który samotnie przybył na after party do restauracji „The Four Restaurant”. Jako dobry przyjaciel Carine nie mógł się tam nie pojawić…

  Poniedziałek, 09. Września 2013