Lady GaGa śpi w butach do tańca przed każdym koncertem!

  Podobno pomaga jej to obniżyć stres przed wejściem na scenę!

  Każdej nocy przed koncertem Lady GaGa kładzie się do łóżka w butach, w których planuje wystąpić na scenie następnego dnia. Ten rytuał pozwala jej wyciszyć się i ukoić zszarpane nerwy

  >>> Lady Gaga wypoczywała na plaży w Portoryko! Tylko pozazdrościć!

  Przedwczoraj*, (9 września) tuląc się do swoich jasno-czerwonych kryształowo-inkrustowanych butów, Gaga oznajmiła na swoim Twitterze: „Zawsze śpię w moich butach do tańca przed koncertem. Nie ma to jak dom. #Applause.”

  “Nie jesteśmy już w Kansas. Jesteśmy w ARTPOP. Marzcie i walczcie o to, w co wierzycie. Dobrej nocy (sic)”

  >>> Lady Gaga w nowej odsłonie! Zobaczcie, jak się prezentuje!

  Ekstrawagancka gwiazda muzyki pop zaanonsowała na portalu społecznościowym swój występ w „Good Morning America”, powiedziała: *__„Będę na żywo na 2GMA dzisiejszego wrześniowego poranka (9 września), gdzie wykonam interpretację APPLAUSE jako „GaGa z OZ”!”__ *

  „Kiedy Dorotka pokona wszystkie stojące przed nią przeszkody wymyślone przez Czarnoksiężnika z krainy OZ i przechytrzy Czarownicę z Zachodu, będzie potrzebowała Waszego APPLAUSE’u! (sic)”

  Lady G. ostatnio wyznała, że czuje, że żyje tylko wtedy, gdy występuje przed publiką: „Kiedy nie jestem na scenie, nie czuję, że żyję. Ale kiedy daję na niej czadu, wtedy wszystko co czuję i o czym myślę jest na właściwym miejscu – tak właśnie jest.”

  Wtorek, 10. Września 2013