Harry Styles i Cara Delevigne znów się spotykają!

  Prawda czy plotki??

  Czy Harry Styles i angielska modelka Cara Delevingne znów się spotykają? Według najnowszych doniesień, tak właśnie jest! Mówi się nawet, że łamacz serc z 1D „nie chce tym razem pozwolić jej tak łatwo odejść”!

  Harry i 21-letnia modelka Victoria’s Secrets spotykali się w zeszłym roku, krótko przed tym, jak piosenkarz rozpoczął swój fatalny romans z Taylor Swift…

  >>> Harry Styles jest samotny… O co chodzi?

  W kontraście do tego, jak życie uczuciowe Harry’ego wyglądało do tej pory (bardzo publiczne i nagłośniane przez media), tym razem oboje zdecydowali postarać się na tyle, na ile to możliwe, zachować je w jak największej prywatności.

  Jak podaje źródło:__ „Chcą starać się chodzić na normalne randki. [Harry] bardzo chce ją poznać jak najlepiej bez zbędnego przykuwania uwagi z zewnątrz”.__

  >>> Harry Styles z 1D biseksualistą!? Co Wy na to?!

  Oczywiście, gdy dwójka znanych osób zaczyna się spotykać, przyciąga uwagę publ*iki. Zarówno* Harry*, jak i *Cara są jednymi z większych gwiazd na Wyspach Brytyjskich, dlatego utrzymanie pewnych spraw w tajemnicy bywa wyjątkowo trudne.

  “Cara chce dać temu czas. Harry uważa ją za jedną z bardziej interesujących i zrównoważonych dziewczyn w showbiznesie i wydaje się, że tym razem nie pozwoli jej tak łatwo odejść.”

  Jak sądzicie, czy to uczucie ma szanse przetrwać? Uda się im zachować rąbka tajemnicy?…

  Środa, 11. Września 2013