Demi Lovato wydaje ksiażkę!

  Gwiazda chce się podzielić swoimi doświadczeniami z fanami…

  Demi Lovato postanowiła napisać książkę, by podzielić się z fanami swoją historią. Jakiś czas temu borykała się z chorobą. Jak się okazuje, miała problemy związane z bulimią, anoreksją, samookaleczaniem się i depresją. Przeszła długą rehabilitację…

  Piosenkarka uznała, że przelanie wszystkiego na papier będzie dobrym sposobem na uwolnienie się od przykrych wspomnień, ale także pozwoli jej pomóc innym.

  >>> Zawał serca Demi Lovato… Sprawdźcie, co się stało!

  Film „Stay Strong”, w którym wystąpiła, dał nadzieję wielu ludziom z problemami, dlatego teraz postanowiła wydać książkę „Staying Strong”, na kartach której zamieści swoje doświadczenia związane z walką o zdrowie. Gwiazda opisze, jak krok po kroku dawała sobie radę w najgorszym okresie swojego życia:
  „To jest coś, czy naprawdę się ekscytuję. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba i zainspiruje do bycia twardym.” – dodaje Demi.

  >>> Demi Lovato na scenie ze złamaną nogą! Zobaczcie, jak dobrze dawała sobie radę!

  Książka zawiera 365 złotych myśli na każdy dzień roku:
  „Wierzę, że jeśli zaczyna się dzień z inspirującą sentencją na porannej medytacji, wtedy ten dzień jest lepszy. Dlatego zebrałam 365 moich ulubionych sentencji dla każdego.”

  Myślicie, że warto pisać takie pozycje… Kto z Was sięgnie po książkę Demi?

  Środa, 11. Września 2013