Harry Styles na skypie z chorą na raka fanką!

  Zobaczcie, jak przebiegła ta rozmowa!

  Jest jedna naprawdę ważna rzecz, którą dzieli się Harry Styles ze swoimi fanami – wielkie serce! Dzięki zbiorczemu wysiłkowi fanów zespołu One Direction, Harry spełnił marzenie jednej ze nich, chorej na raka Kalcey Hallinan!

  Zanim gwiazda 1D nawiązała kontakt z 18-latką walczącą z chłoniakiem, jej znajomi rozpoczęli kampanię zachęcającą Stylesa do odezwania się do niej na Twitterze.
  Początkowy plan spotkania się z Kalcey w ramach działań Fundacji Make-A-Wish spalił na panewce, ponieważ Kalcey nie czuła się zbyt dobrze.

  * >>> Harry Styles na kolacji z Rodem Stewartem i jego żoną! Zobaczcie fotki!*

  Mimo to dzięki wysiłkom fanom z całego świata, Harry nie dał za wygraną.* 8 września wysłał chorej słodkiego tweeta:*
  „Cześć @kalceyhal miło cię „poznać”. Myślę o tobie.. I przesyłam ci najlepsze życzenia. H .xx”

  Nie poprzestał jednak na tym. Gwiazdor odbył z nią rozmowę na Skypie i obiecał zrobić sobie tatuaż przedstawiający wstążkę symbolizującą walkę z rakiem! Kalcey była tym tak bardzo podekscytowana, że podawany jej tlen musiał zostać wyregulowany – relacjonowała jej mama.

  >>> Wiek dla Harrego Styles’a z 1D nie ma znaczenia! Co ma na myśli?

  Przyjaciele dziewczyny dzielnie starali się wesprzeć realizację jej marzenia: „Ona jest jedną z moich najlepszych przyjaciół” – mówiła Sarah Jeffers, która pomagała z rozpoczęciu tej kampanii. „To jest jedna z rzeczy, jaką możemy dla niej zrobić.”
  Jeszcze jeden ekscytujący news? Styles nadal śledzi Kalcey na Twitterze, razem z 32 tysiącami innych osób m.in. z Katie Couric i Fundacją LiveStrong!

  Wysyłamy najlepsze życzenia dla Hallinan. Bądź silna!

  Czwartek, 12. Września 2013