Gwen Stefani po raz trzeci w ciąży!

 • Przedwczoraj (10 września) Gwen Stefani została sfotografowana w Kalifornii. Piosenkarka odprowadzała swojego syna Zumę do szkoły. Zobaczcie zdjęcia!

 • Sprawdźcie najnowsze zdjęcia Gwen Stefani! Artystka przedwczoraj (10 września) została sfotografowana w Kalifornii.

 • Gwiazda niedawno dowiedziała się, że jest po raz trzeci w ciąży! Znajomy Gwen powiedział, że artystka jest teraz skupiona na odpoczynku. Chce być spokojna, że jej dziecko urodzi się zdrowe.

 • Wokalistka miała na sobie długi szary sweter, dżinsy i szpilki. Czerwone usta i paznokcie dodawały jej seksapilu. Wyglądała świetnie!

 • Jej synek Zuma w niebieskim t-shircie, spodenkach i butach za kostkę również wyglądał fajnie! Od razu widać, że pasją jego mamy jest również moda!

 • Uwierzylibyście, że Gwen ma 43 lata? Prezentuje się rewelacyjnie! A Wy co sądzicie o piosenkarce?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak wygląda 43-letnia piosenkarka

  Przedwczoraj (10 września) Gwen Stefani została sfotografowana w Kalifornii. Piosenkarka odprowadzała swojego syna Zumę do szkoły.

  Wokalistka miała na sobie* długi szary sweter, dżinsy i szpilki. Czerwone usta i paznokcie dodawały jej seksapilu*. Wyglądała świetnie! Jej synek Zuma w niebieskim t-shircie, spodenkach i butach za kostkę również wyglądał fajnie! Od razu widać, że pasją jego mamy jest również moda!

  Gwiazda niedawno dowiedziała się, że jest w ciąży. Znajomy Gwen powiedział magazynowi In Touch, że artystka jest teraz całkowicie skupiona na odpoczynku. Chce być spokojna, że jej dziecko urodzi się zdrowe. Przypomnijmy, że jest to już trzecia ciąża gwiazdy, piosenkarka ma 43 lata, zatem istnieje spore ryzyko powikłań.

  Trzymamy kciuki za Gwen!

  Czwartek, 12. Września 2013