Nicki Minaj, siostry Hilton, Joe i Kevin Jonas na pokazie Jeremy’ego Scotta!

 • W środę (11 września) odbył się pokaz mody Jeremy’ego Scotta podczas Tygodnia Mody MADE w Nowym Jorku. Na wydarzeniu pojawiło się sporo gwiazd...

 • Sprawdźcie jakie gwiazdy pojawiły się na wczorajszym pokazie mody Jeremy’ego Scotta podczas Tygodnia Mody MADE w Nowym Jorku. W pierwszym rzędzie, między innymi siadły siostry Hilton!

 • Paris wybrała na tę okazję seksowną małą czarną i buty z oryginalną cholewką. Artystka Prezentowała się bardzo seksownie...

 • Siostra Paris - Nicky - założyła luźny t-shirt, skórzane szorty i czerwone szpilki. Prostota zawsze się opłaca!

 • Obok celebrytek siedział Terry Richardson, który zrobił rewelacyjne zdjęcia największym gwiazdom... Jak podoba Wam się jego styl?

 • W pierwszym rzędzie można było zobaczyć Nicki Minaj, która założyła czarno-złoty obcisły komplet, do którego dopasowała złote szpilki. Wyglądała naprawdę nieźle!

 • Wielkiego wydarzenia modowego nie ominęli również bracia Jonas... Joe i Kevin pojawili się w oryginalnych ciuchach.

 • Obydwaj postawili na wzory - Joe wybrał t-shirt z geometrycznymi figurami a Kevin bluzę z psychodelicznym nadrukiem. Chłopcy prezentowali się bardzo dobrze!

 • W pierwszym rzędzie usiadła również modelka Chanel Iman i raper A$AP Rocky. Obydwoje mieli na zębach złote grille. Co o tym sądzicie? Naszym zdaniem – rewelacja!

 • Najpopularniejsze wideo

  Sprawdźcie, kto jeszcze pojawił się na tej imprezie...

  W środę (11 września) w ramach Tygodnia Mody MADE w Nowym Jorku odbył się pokaz mody Jeremy’ego Scotta. Na wydarzeniu pojawiło się sporo gwiazd…

  W pierwszym rzędzie można było zobaczyć Nicki Minaj, która założyła czarno-złoty obcisły komplet, do którego dopasowała złote szpilki. Wyglądała naprawdę nieźle!

  Na pokazie można było spotkać również siostry Hilton – Paris i Nicky. Dziewczyny prezentowały się świetnie… Paris wybrała na tę okazję seksowną małą czarną i buty z oryginalną cholewką. Jej siostra założyła luźny t-shirt, skórzane szorty i czerwone szpilki. Obok celebrytek siedział Terry Richardson, który zrobił rewelacyjne zdjęcia największym gwiazdom… Artysta tym razem założył zwykły biały t-shirt i dżinsy. Dzięki tatuażom na rękach i oldschoolowym oprawkom wygląda oryginalnie.

  Wielkiego wydarzenia modowego nie ominęli również bracia JonasJoe i Kevin pojawili się w oryginalnych ciuchach. Obydwaj postawili na wzory – Joe wybrał t-shirt z geometrycznymi figurami a Kevin bluzę z psychodelicznym nadrukiem. Chłopcy prezentowali się bardzo dobrze!

  W pierwszym rzędzie usiadła również modelka Chanel Iman i raper A$AP Rocky. Obydwoje mieli na zębach złote grille. Co o tym sądzicie? Naszym zdaniem – rewelacja!

  Obejrzyjcie zdjęcia i oceńcie, kto wyglądał najlepiej?

  Piątek, 13. Września 2013