W Nowej Zelandii płacą, by uciec z kraju na czas koncertu Biebera

  Nie wszyscy kochają Justina…

  *To prawda. Nie każdy musi być fanem Justina Biebera! Przekonują o tym Nowozelandczycy, którzy wpadli na naprawdę zaskakujący pomysł! *

  Lokalna rockowa stacja radiowa postanowiła pomóc tym, którzy nie mogą znieść Justina Biebera i towarzyszącej mu Bieberomanii! Postanowili zafundować rodakom bilety samolotowe, by ci mogli udać się w podróż. Nierealne?! A jednak prawdziwe!

  Prawdę mówiąc, to nic innego, jak ucieczka przed gorączką Bieberowej nocy! To, co trzeba zrobić, to zadzwonić do stacji i powiedzieć: „Justin Bieber is a tweezer”, a wtedy zostanie się wysłanym na wakacje! Kuszące? Z pewnością!

  Nawet jeśli ktoś z uwielbieniem wpatruje się w plakat z Biebsem i dałby sobie odkroić nogę, by móc choć przez chwilę poprzebywać w jego pobliżu, to mimo to chyba musi przyznać, że ta inicjatywa jest dość zabawna!

  Podejrzewamy jednak, że* fani wykonawcy “Beauty and a beat” nie są zachwyceni pomysłem radiostacji*… My za to uważamy tę akcję za mega śmieszną i kreatywną! I nie zmienia to faktu, że nadal kochamy Justina Biebera!

  Zobaczcie spot reklamowy przedstawiający pomysł z Nowej Zelandii >>> KLIK!

  Poniedziałek, 16. Września 2013