ROOM 94 po raz kolejny w Polsce!

  17 listopada zagrają koncert w warszawskiej Proximie!

  Jeśli jesteście fanami brytyjskiej grupy ROOM 94, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 17 listopada odbędzie się ich koncert w warszawskim klubie Proxima.

  To nie będzie zwykły koncert. Przed występem chłopaków będzie miał miejsce przedpremierowy pokaz DVD „ROOM 94 – Who We Are”! Materiał został zarejestrowany podczas tegorocznych letnich, wyprzedanych koncertów grupy w Warszawie, Londynie, Manchesterze i Newcastle. Poza relacją z koncertów, będzie można obejrzeć spotkanie z fanami w wietnamskiej restauracji Van Binh oraz to, co się działo za kulisami koncertu w Proximie.

  Znamy już wstępne informacje na temat tej imprezy. Wstęp do klubu będzie możliwy już od godziny 18:00, natomiast start wyznaczono na godzinę 19:00. Bilety możecie nabyć w sieci Ticketpro.pl, a ich cena podczas przedsprzedaży wyniesie 45 zł, w dniu imprezy 55 zł.

  Jeśli ktoś nie zna jeszcze ROOM 94, poniżej przedstawiamy kilka informacji na temat tego zespołu.
  ROOM 94 to czteroosobowa formacja pop-rockowa pochodząca z północnego Londynu. W skład zespołu wchodzą: Kieran Lemon (śpiew, gitara), Dean Lemon (perkusja), Sean Lemon (gitara) oraz ich przyjaciel Kit Tanton (bas).

  Chłopaki mają na swoim koncie: debiutancki album „Loud Noises” z 2012 roku oraz dwa silngle „Chasing The Summer” i „Superstar” z 2013 roku.

  Do tej pory ROOM 94 zagościł w Polsce aż 4 razy: na trzech koncertach w Warszawie (kwiecień 2012, wrzesień 2012 oraz kwiecień 2013) oraz na tournée po Polsce (Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków) w czerwcu 2013 roku.

  Kto z Was chciałby zobaczyć ROOM 94 na żywo? Spieszcie się – liczba biletów ograniczona!

  Poniedziałek, 16. Września 2013