Louis Tomlinson nie zagra z Doncaster Rovers

  Z powodu kontuzji piosenkarz musiał przełożyć udział w meczu…

  Louis Tomlinson został zmuszony przełożyć swój debiut w grze w piłkę nożną ze swoją rodzinną drużyną Doncaster Rovers, po tym jak doznał urazu na dobroczynnym meczu 8 września.

  Gwiazdor zespołu One Direction, który został ostro sfaulowany przez profesjonalnego gracza, Gabriela Agbonlahora, zwymiotował podczas gry na murawie. Jak się okazuje kontuzja była na tyle poważna, że Louis nie będzie mógł wziąć udziału w niedzielnym ( 18 września) meczu z Doncaster Rovers.

  >>> Louis Tomlinson zwymiotował na boisku… Piosenkarz został sfaulowany…

  Tomlinson, który dołączył do swojego rodzinnego klubu w tym roku, jak nie-kontraktowy gracz, w kolejnym meczu spocznie na ławce rezerwowych. Napisał na Twitterze: „Niestety ze względu na kontuzję nie będę mógł zagrać w tym tygodniu razem z Doncaster Rovers.”

  „Wezmę udział w meczu jako rezerwowy… Zagram w innej rozgrywce w 2014 roku, dam znać. (…) Fani, którzy kupili bilety, otrzymają pełen zwrot kosztów. Bardzo przepraszam, że nie mogę zagrać, ale jestem ”rozbebeszony”.– dodał.

  >>> Louis Tomlinson z 1D zagra w meczu charytatywnym! Gwiazdor był zachwycony!

  Louis doznał kontuzji podczas meczu dla Celtic XI, w którym wzięły udział gwiazdy futbolu i celebryci. Był to charytatywny mecz zorganizowany dla kapitana zespołu Aston Villa, Stiliyana Petrova, który musiał zakończyć swoją karierę ze względu na zdiagnozowaną białaczkę.

  Czekamy na to, kiedy Louis ponownie będzie mógł pojawić się na boisku i trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!

  Wtorek, 17. Września 2013