Rihanna znów spotyka się z Dudley’em O’Shaughnessy!

  To chłopak z teledysku „We Found Love”. Czy z tego romansu zrodzi się coś poważniejszego?

  Rihanna, która jest po burzliwej miłości z Chrisem Brownem, postanowiła odświeżyć swoją znajomość z brytyjskim modelem, Dudley’em O’Shaughnessy, z którym dwa lata temu nakręciła teledysk „We Found Love”.

  W klipe możemy zobaczyć, jak Riri siedzi na nim okrakiem w samochodzie, a także, jak czule obejmują się w wannie i bawią na imprezie.

  Dzięki relacji źródła wiemy, że Rihanna i Dudley są sobą bardzo zafascynowani od momentu, gdy coś między nimi zaiskrzyło w 2011 roku. Oboje spędzili ze sobą bardzo miłe chwile i rozstali się w przyjaźni. Żadne z nich nie szuka niczego na serio, ale niewątpliwie jest między nimi chemia.

  >>> Rihanna jest samotna… Może niedługo to się zmieni?…

  Rihanna *przyznała, że *uwielbia akcent byłego boksera i zawsze będzie go darzyła czułością.

  “Ona szaleje na punkcie jego akcentu i zawsze mówi o nim dobre rzeczy. Rihanna zawsze otwarcie mówi o swoich opiniach.” – dodaje źródło.

  Piosenkarka wyleciała z Londynu w zeszłym tygodniu, po to by promować w Hong Kongu swoją linię ubrań dla River Island. Dudley ma nadzieję, że zobaczą się, kiedy wróci do UK.

  >>> Ciuchy Rihanny już w sklepach! Kto chciałby ciuszek z kolekcji Riri?!

  „Nie ma wątpliwości, jak bardzo on jest nakręcony. Zawsze czule mówi o chwilach, które razem spędzili i zawsze jest podekscytowany, gdy z nią rozmawia. Wszystko wraca na właściwe tory, gdy ona wraca do miasta.”

  Jak sądzicie, czy z zauroczenia Rihanny i Dudley’a wykiełkuje prawdziwa miłość? Według nas para prezentuje się razem świetnie, oboje są sobą zafascynowani, więc czemu nie? Trzymamy za nich kciuki!

  Wtorek, 17. Września 2013