Madonna ma sprośne sny o Bradzie Pitt’cie!

Zobaczcie, o czym śni królowa popu!

Madonna przeprosiła Angelinę Jolie po tym, jak podzieliła się ze swoimi fanami informacją na temat swoich perwersyjnych snów o Bradzie Pitt’cie.

Królowa popu zdradzła, że marzy o nocy z gwiazdorem Hollywood i posiadaniu jego blond dzieci.
W trakcie chatu z fanami na Reddit.com, stwierdziła: „[Ostatnio śmiałam się z tego], że miałam sen o Bradzie Pitt’cie.”

>>> Madonna za ostra na Instagram! Co takiego zrobiła?!

Najwyraźniej gwiazda nie mogła przestać myśleć o przystojnym aktorze, ponieważ chwilę później dodała: „Brad Pitt i ja mieszkaliśmy razem. Było tam też małe blond dzieciątko w łóżeczku. Sorry Angelina, to był tylko sen.”

Piosenkarka postanowiła być szczera i podzielić się z fanami innymi newsami. Na pytanie o najlepszy prezent urodzinowy odpowiedziała, że było nią bongo w kształcie penisa. Od razu uruchomiła tym fanów. Ciekawscy chcieli się dowiedzieć, w jaki sposób używa go teraz. Jeden z fanów zasugerował, że jako przycisku do papieru. Akurat!…

>>> Madonna pokazuje tyłek! No proszę, ta pani chyba nigdy się nie zestarzeje!

Madonna wyznała także, że* nie pozwoli swojemu *13-letniemu synowi Rocco, który występował jako tancerz podczas ostatniej trasy koncertowej swojej matki „MDNA”, rozpocząć kariery przed skończeniem szkoły.

Zapytana o to, kiedy jej utalentowany potomek będzie mógł nagrać swój własny album, odpowiedziała: „Niech marzy! W tej chwili potrzebuję przepchnąć go do 8 klasy. Zmusić go do odrabiania pracy domowej z matematyki!”.

Najwyraźniej Madonna lubi być szczera do bólu. Jak myślicie, czy Angelina Jolie mogła się obrazić za jej śmiałe fantazje na temat jej męża, Brada Pitta?

Środa, 18. Września 2013