Najwierniejsza fanka One Direction ma 47-lat i 20 tatuaży z podobiznami swoich idoli!

Dacie wiarę?!

Zapewne uważacie, że Wasze mamy bywają zawstydzające. Ale* nic nie przebije rodzicielki jednej z fanek zespołu One Direction, Aisling Baileym*! Jej mama okazała się najbardziej zakręconą ze wszystkich fanów zespołu! Ona nie jest zwykłą fanką, jest super-fanką i ma 20 tatuaży na swoim ciele, które temu dowodzą!

47-letnia Jayne Bailey jest ponad dwa razy starsza od Harry’ego Stylesa, Zayna Malika, Louisa Tomlinsona, Nialla Horana i Liama Payne’a, ale nie powstrzymało jej to przed ozdobieniem swojego ciała wszystkim, co wiąże się z 1D.
Kobieta wytatuowała sobie podobizny chłopaków, ich daty urodzeń oraz podpisy.

>>> One Direction cali z wosku!

„Kocham ten zespół. Uważam, że są świetni. To jest coś, co mogę robić razem z moją córką. (…) Ludzie się gapią, ale robię swoje.” – twierdzi Jayne.

Chłopaki z One Direction uwielbiają tatuaże, ale niektórzy fani zastanawiają się, co chłopaki mogą sobie pomyśleć o tego typu dziarach…
Jayne *zdradza: *__„Znęcają się nade mną na Twitterze – nawet 13- i 14-letnie dziewczyny (…) Mówią, ‘oni uważają, że jesteś głupia, nienawidzą cię’”.__

>>> One Direction lepsi od Beatlesów! Im się udało!

Samotna mama zainwestowała w kolejne tatuaże w trakcie, gdy pojawił się film „This Is Us”. Uważa, że nigdy nie przestanie się tatuować: „Jestem na tyle dojrzała, żeby wiedzieć, czy chcę, czy nie chcę tatuażu. (…) Niektórzy ludzie patrzą na mnie spode łba, ale osoby, które mnie znają, wiedzą, kim jestem. Będzie mi przykro, jeśli się odwrócą, ale jestem dorosła i wiem, że robię to tylko dla siebie.”

Co Wy na to? Czy taka mama to powód do dumy, czy raczej zażenowania?

Środa, 18. Września 2013