Ciotka JustinaTimberlake’a aresztowana!

  Sprawdźcie, co zrobiła…

  Ciotka Justina Timberlake’a w końcu została aresztowana. *Ukradła pieniądze *matce i ojczymowi piosenkarza!

  Ciocia Justina, Jane Harless, została zatrzymana w policyjnym areszcie w Shelby w stanie Tennessee po tym, jak została oskarżona o podrobienie czeków na łączną wartość* 64 tysięcy dolarów* i podebranie tych pieniędzy* z konta matki Justina, Lynn, i jej męża, Paula Harlessa*, pomiędzy rokiem 2011 a 2013.

  >>> Justin Timberlake coraz przystojniejszy! Zgadzacie się?

  Policja ma niezaprzeczalne dowody na to, że Jane, siosta Paula, wystawiła ponad 100 czeków w ciągu ostatnich dwóch lat! Wygląda na to, że zostanie skazana.

  Paul poślubił matkę Timberlake’a, kiedy ten miał 5 lat. Ojczym gwiazdora jest w posiadaniu* profesjonalnej drużyny basketball’owej – Memphis Grizzlies*, a także współpartnerem piosenkarza w prowadzeniu pola golfowego, Mirimichi w Milington.

  >>> Justin Timberlakie i Jessica Biel są małżeństwem! Szczęściara!

  Justin początkowo* podziękował ojczymowi za pomoc w zdobyciu serca Jessica’i Biel* na początku ich znajomości. Powiedział: „Ja to robię w staroświecki sposób – przez telefon. Tego nauczyłem się od mojego ojczyma i dziadka – to jest coś, co można nazwać rycerskością i to coś nie umarło razem z początkiem internetu.”

  *__„Widzę to w ten sposób. Jeśli zapraszasz dziewczynę na randkę, to jest jedyny czas przed, kiedy może usłyszeć Twój głos. Byłem zaszczycony, kiedy usłyszałem jej „tak”.”__ *– dodał.

  No tak, Justin niewątpliwie jest typem gentelmana. Która z Was chciałaby mieć takiego mężczyznę na własność? Zapewne, że nie jedna!

  Czwartek, 19. Września 2013