Lady Gagi i Adama Levine: wojna na słowa?!

Zobaczcie, o co poszło tym razem!

Nie każdy artysta jest fanem* Lady Gagi*. Jedną z takich osób jest lider zespołu Maroon 5, Adam Levine. Piosenkarz uważa, że Gaga jest mało oryginalna. Tak napisał na swoim Twitterze:

“Ugh… odświeżanie starej sztuki dla młodej generacji nie czyni cię artystką. Co najwyżej nauczycielem sztuki.” Niedługo potem dodał: „Bezwstydnie kocham pisać i grać muzykę pop zarówno dla mnie, jak i wszystkich wokół mnie. To jest to. To nie potrzebuje ekstra dodatku.”

>>> Lady GaGa w studiu nagraniowym… Ciekawe nad czym pracuje…

Czy Levine *rzeczywiście *miał na myśli Gagę? Czyżby chodziło mu o ostatnią stylizację Lady G. na MTV VMA, gdzie wyraźnie inspirowała się obrazem Botticelliego „Venus”? Kto wie?

Tak naprawdę nie jest jasne, do kogo kierowane są te słowa, tak samo, jak nie wiadomo, o jaki „ekstra dodatek” chodzi. *Gaga *jednak wzięła sobie te słowa do serca i napisała na swoim profilu:

„uh oh, kochani, strażnik sztuki tu jest”

>>> Adam Levine chce brać ślub najszybciej, jak się da! Kiedy wyznaczy datę?

Po tych wpisach uruchomili się fani, którzy chcieli rozwiać swoje wątpliwości:

„Chwila, chwila, chwila, czyżby Adam Levine oczerniał LG? I czy post Gagi jest na to odpowiedzią? O mój Boże” – madeline monser

Gaga *bardzo szybko to skomentowała: __„@madelinemonster, to my, zmieniający świat. *czasem nie pozostawiamy suchej nitki na innych artystach”__.

Nie wiadomo z jakiego powodu* Lady Gaga* i Adam Levine zaczęli obrzucać się mięsem. Myślicie, że Adam Levine naprawdę zdołał obrazić Gagę, czy jej to za bardzo nie wzruszyło? Lady G. jest znana z tego, że nie zważa na kąśliwe komentarze, bo i tak robi swoje!

Poniedziałek, 23. Września 2013