Miley powstrzymuje łzy na koncercie!

  „Wrecking ball” to rzeczywiście piosenka o Liamie Hemsworth’cie!

  Przedwczoraj (21 września) Miley Cyrus powstrzymywała się od płaczu podczas koncertu iHeatRadio Music Festival w Las Vegas.

  20-letnia piosenkarka, która w zeszły poniedziałek (16 września)* rozstała się* z aktorem, Liamem Hemsworthem, podzieliła się swoimi uczuciami w piosence „Wrecking ball”.
  Gwiazda z trudnością wyśpiewała na scenie:__ „Don’t you ever say I just walked away, I will always want you”__ [tłum. Nic nie powiedziałeś, Kiedy odeszłam, Zawsze chciałam ciebie]. Widać, jak bardzo przeżywa rozpad tego związku.

  >>> Miley Cyrus przestała “śledzić” Liama na Twitterze… To już koniec.

  Eks-narzeczony Miley wyprowadził się z jej domu w Tuluca Lake w Los Angeles w piątek (20 września).

  Para poznała się w 2010 roku na planie filmu* “The Last Song”*, a zaręczyła się w maju 2012 roku. Niestety przez ostatni rok ich relacja zaczęła się psuć i statecznie rozpadła się w połowie września tego roku.

  >>> Liam Hemsworth dobrze sobie radzi po rozstaniu z Miley Cyrus! Znalazł nową miłość?

  Liam *znalazł pocieszenie w ramionach meksykańskiej aktorki i piosenkarki, *Eizy Gonzalez, z którą został przyłapany na pocałunku *w zeszłym tygodniu. Para wpadła na siebie 13 września w nocym klubie XS w Las Vegas, gdzie Hemsworth imprezował ze znajomymi. Cztery dni później zostali *sfotografowani przed mieszkaniem Liama w Beverly Hills.
  To z pewnością duży cios dla Miley…

  Poniedziałek, 23. Września 2013