Britney Spears jest na diecie!

  Gwiazda z trudem rezygnuje z fast foodów...

  Britney Spears postanowiła zmienić swoje złe nawyki i zacząć zdrowo się odżywiać. Jak się okazuje, nie jest to takie proste. Piosenkarka z trudem rezygnuje z fast foodów!

  Gwiazda jest w trakcie przygotowań do dwuletniego kontraktu z Planet Hollywood w Las Vegas – „Piece of Me”, gdzie ma dać cykl koncertów. Zaczyna już w grudniu, więc to najwyższa pora by zadbać o formę!

  Pracodawca wymaga, żeby Brit występowała niemalże każdej nocy i chcą być pewni, że piosenkarka będzie w najlepszej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej.
  Wszystko jest jasne i wydawać by się mogło, że do zrobienia, tylko *Brit ma jeden problem… Nie może się oprzeć pizzy! *Po prostu ją kocha!

  >>> O czym śpiewa Britney Spears w "Work Bitch"? Sprawdźcie!

  Gwiazda zdradza: „Jadłam dziś sześć razy, więc nie zawsze pilnie przestrzegam zaleceń dotyczących posiłków, ponieważ kocham jeść. To naprawdę trudne [gdy trzeba to ograniczyć], ale wiesz, że musisz.”

  „Zdecydowanie czuję się lepiej, gdy jestem lżejsza. Mój duch rośnie w siłę… Ale kiedy kochasz pizzę, to jest naprawdę kiepsko…” – dodaje.

  Dwuletni kontrakt z Planet Hollywood zmusza do pozostania w jednym miejscu dłużej nić przez chwilę. Gwiazda jest zadowolona z tego faktu:__ „To będzie idealna praca dla mnie, ponieważ na co dzień, kiedy jestem w trasie, muszę spać każdej nocy w innym łóżku. Cieszę się, bo będę mogła osiąść w jednym miejscu.”__

  >>> Syn Britney Spears wystąpi w Las Vegas! Prawdopodobnie będzie na scenie razem z mamą!

  Britney, która na co dzień mieszka w Kalifornii ze swoimi synami, 8-letnim Jaydenem *i 7-letnim *Jamesem, nalega, by jej przeprowadzka do Vegas *nie była jednak zbyt długa. Britney twierdzi, że stolica hazardu będzie teraz jej * „drugim domem”. Do tego pierwszego (w Kalifornii) zawsze będzie powracać z sentymentem…

  Wtorek, 24. Września 2013