Louis Tomlinson upadł na scenie!

  To już kolejny wypadek gwiazdy 1D! Zobaczcie filmik...

  Louis Tomlinson ma niewiarygodnego pecha… Dopiero co doszedł do siebie po wypadku w trakcie charytatywnego meczu piłki nożnej w Szkocji *(gdzie zwymiotował na boisku) i wyleczył kolano po kontuzji doznanej w Belfast’cie, a już ma na koncie *kolejne obrażenia.

  Tym razem piosenkarz pośliznął się i upadł na scenie podczas występu w Adelaide w Australii. Do wypadku doszło w poniedziałek (23 września) w trakcie jednego z show z trasy koncertowej Oz.

  Kiedy chłopaki wykonywali kawałek „Kiss You”, Louis pośliznął się na mokrej nawierzchni sceny i upadł z hukiem. Na filmiku dokładnie widać moment, w którym gwiazdor „wywija orła”. Możecie zobaczyć, jak członkowie zespołu spieszą koledze na pomoc, ale jednocześnie dalej śpiewają. Nie przerywają występu. To się nazywa profesjonalizm!

  Na szczęście nie stało się nic poważnego. Louis roześmiał się po upadku, bardzo sprawie wstał i dokończył resztę występu. Niemalże od razu opublikował na *Twitterze *krótką notkę, w której odniósł się do swojej wywrotki:

  „Ciągle nie jestem w stanie oswoić się ze strefą czasową :( czuję się jak zombie.”

  Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a Louis nie zaliczy już kolejnej stłuczki. Zobaczcie krótki filmik przedstawiający upadek Louisa Tomlinsona >>> KLIK!

  Czwartek, 26. Września 2013