Miley Cyrus skoczyła ze spadochronem!

  Magazyn Rolling Stone spełnił jej marzenie! Zobaczcie nagranie ze skoku [video]

  W trakcie ostatniego wywiadu dla magazynu Rolling Stone Miley Cyrus przyznała się do swojego największego marzenia… Chciałaby skoczyć ze spadochronem!

  Magazyn postanowił spełnić jej marzenie, w związku z tym gwiazda poprosiła Josha Eellsa, redaktora, który przeprowadzał z nią wywiad, by towarzyszył jej w trakcie tego skoku.

  W tym celu para udała się do mekki skoczków – Skydive Perris, która mieści się *na pustyni *między Los Angeles a Pal Spring w Kalifornii, by tam móc wyskoczyć w tandemie z lecącego samolotu. Wszystko oczywiście odbyło się pod opieką instruktorów.

  Miley *była w takim samym stopniu *zachwycona co przerażona. Niemalże w każdym wypowiedzianym zdaniu zamieszczała jakieś przekleństwo. Nie hamowało jej nawet to, że całość rejestrowały kamery:
  __„Jestem kur***sko przerażona!” __– wykrzyczała gwiazda, gdy znalazła się na wysokości 12 tysięcy stóp nad ziemią.

  Piosenkarka obwiniała Rolling Stone o to, co się jej właśnie przytrafiło, ale robiła to z wieleeeekim uśmiechem! Dodała także:
  „Jestem szczęśliwa, bo w końcu jestem ptakiem, którym zawsze chciałam być. To wspaniałe!”.

  To musiało być naprawdę wspaniałe przeżycie! Kto z Was odważyłby się skoczyć ze spadochronem? Zobaczcie filmik z lotu Miley Cyrus >>> KLIK!

  Piątek, 27. Września 2013