Kanye West obniżył cenę swojego mieszkania!

  Czy gwiazdor pozbędzie się wreszcie apartamentu w Hollywood?

  Od dłuższego czasu* Kanye West próbuje sprzedać apartament w Los Angeles*. Obecnie raper mieszka ze swoją partnerką Kim Kardashian w Calabasas w Kalifornii, gdzie wspólnie wychowują swoją córeczkę North West.

  Mieszkanie rapera to trzypoziomowy apartament z trzema sypialniami i czterema łazienkami z pięknym widokiem na Sunset Strip (część bulwaru Sunset Boulevard w Hollywood). Kanye próbował sprzedać je już w 2010 roku, zanim poznał Kim. Wtedy żądał za nie 3,9 mln dolarów.

  >>> Kanye West chce poślubić Kim Kardashian! Ciekawe, czy ustalili już datę??

  W lutym opuścił cenę do 3,3 mln dolarów, ale na początku lata ponownie obniżył wartość mieszkania do* 3,15 milionów*.
  W zeszłym tygodniu (24 września)* cena ponownie spadła*. Stało się to trzy dni przed tym, jak o 4 nad ranem raper zaatakował paparazzi, który ten próbował zrobić mu zdjęcie pod jego nieruchomością.

  >>> Kanye West kocha Kim Kardashian… bo jest bogata! Przynajmniej jest szczery…

  16 września West na krótko wycofał mieszkanie ze sprzedaży, by niedługo potem ponownie zamieścić ogłoszenie na stronie Redfin.com. Tym razem cena wyniosła 2,95 mln dolarów.

  Jak sądzicie, czy tym razem ktoś skusi się na mieszkanie po znanym raperze? Prawie 3 miliony dolarów to dość wysoka kwota, ale czego się nie robi, by móc pomieszkać jak gwiazda!

  Poniedziałek, 30. Września 2013