Taylor Swift i Demi Lovato na zakupach

 • Zobaczcie jak Demi Lovato i Taylor Swift wyglądały podczas zakupów kilka dni temu!

 • W niedzielę (29 września) Taylor Swift i Demi Lovato wybrały się do Beverly Hills na zakupy. Piosenkarki są przyjaciółkami i uwielbiają spędzać razem czas...

 • Taylor Swift założyła dłuższą białą koszulę, rajstopy w kropki, do tego płaskie wiązane buty i świetny dodatek – bordowy kapelusz.

 • Niższa od Swift - Demi Lovato wybrała buty na obcasie, czarne spodnie, biały t-shirt i skórzaną kurtkę. Piosenkarka założyła też okulary przeciwsłoneczne.

 • Obydwie dziewczyny prezentowały się świetnie... Która bardziej Was urzekła swoim stylem?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie zdjęcia!

  W niedzielę (29 września) Taylor Swift i Demi Lovato wybrały się do Beverly Hills na zakupy. Piosenkarki są przyjaciółkami i uwielbiają spędzać razem czas.

  Dziewczyny na zakupy wybrały luźne ciuchy, nawiązujące do rockowego stylu. Taylor założyła dłuższą białą koszulę, rajstopy w kropki, do tego płaskie wiązane buty i świetny dodatek – bordowy kapelusz. Niższa od Swift – Demi Lovato wybrała buty na obcasie, czarne spodnie, biały t-shirt i skórzaną kurtkę. Piosenkarka założyła też okulary przeciwsłoneczne. Włosy artystki nie wyglądały najlepiej, na czubku głowy widać już spore odrosty, ale naszym zdaniem i tak pasuje to do lekko rockowego wizerunku Demi.

  Obydwie dziewczyny prezentowały się świetnie… Która bardziej Was urzekła swoim stylem? Obejrzyjcie galerię i sami oceńcie!

  Wtorek, 01. Października 2013