Jay-Z nauczył się prowadzić biznes dzięki sprzedaży narkotyków!

  Przeczytajcie zaskakujące wyznanie rapera!

  Hip-hopowy król, Jay-Z, stworzył prawdziwe* muzyczne i biznesowe imperium*. Jego wytwórnia muzyczna Roc Nation przynosi mu ogromne zyski.

  Jak się okazuje, raper tak świetnie sobie radzi, ponieważ lata temu *handlował narkotykami *na ulicach Brooklynu w Nowym Jorku. Podobno zdobył wtedy spore doświadczenie…

  „Znam się na zarządzaniu budżetem.* Byłem dilerem narkotyków*. Jeśli jesteś dilerem narkotyków, to musisz wiedzieć, co możesz wydać, a czego będziesz potrzebować do obrotu” – wyznał Jay-Z w wywiadzie dla Vanity Fair.

  >>> Jay-Z kupuje wyspę? No tak, przecież go stać!

  43-letni Jay jest obecnie mężem Beyonce i ojcem ich 20-miesięcznej córeczki, Blue Ivy. Prowadzi rodzinne życie. Podobno gwiazdor żałuje, że wcześniej nie rozstał się z narkotykami, ale twierdzi, że musiał walczyć o przetrwanie.

  „Wtedy myślałem o przeżyciu. Myślałem o tym, jak polepszyć moją sytuację. Myślałem o tym, co zrobić, by móc kupić sobie ubranie.”

  >>> Jay-Z zwariował na punkcie córki! W końcu to jego pierwsze dziecko!

  W tym momencie Jay-Z jest jednym z najlepiej zarabiających muzyków na świecie. W zeszłym roku zarobił 42 miliony dolarów. Jego biznes jest wart około 475 milionów. Osiągnął o wiele więcej, niż planował. Możecie się zdziwić, ale chciał założyć salon fryzjerski!

  „Musisz mieć plan awaryjny, ponieważ twoje okienko [sprzedawanie narkotyków] jest bardzo małe. Powinieneś umieć sobie radzić, inaczej zginiesz. – tak podsumował swoją wypowiedź.

  To bardzo szczere wyznanie. Nie każdy miałby odwagę przyznać się do takiej przeszłości…

  Wtorek, 01. Października 2013