Beyonce nie zachwycona Jay’em-Z gdy się poznali

  Raper musiał się nieźle napracować, żeby zdobyć jej serce…

  Zaimponowanie Beyonce *to nie taka prosta sprawa… *Jay-Z musiał się naprawdę wysilić, przynajmniej na początku ich znajomości. Sam status supergwiazdy nie wystarczał.

  Na pierwszą randkę wybrali się na kolację przy świecach. Jay *chciał lepiej poznać *Bee. Teraz wspomina, jak w 2001 roku znaleźli się na okładce Vanity Fair. Powiedział wtedy: „Dopiero zaczynamy się spotykać. Wiecie, trzeba najpierw spróbować. Trzeba zaimponować… wino i kolacja.”

  >>> Beyonce i Jay się miziają… Przecież się kochają.

  Jak widać, na wspólnych posiłkach się nie skończyło. W kwietniu 2008 roku para wzięła sekretny ślub. Obecnie są dumnymi rodzicami *20-miesięcznej *Blue Ivy. Poza tym oboje odnieśli* ogromy sukces* i mogą sobie pozwolić na rozrzutne życie.

  Beyonce *przyznaje, że nawet gdyby jej mąż *nie był sławny, spotykałaby się z nim tak długo, jak długo pozostawałby cool. Jego majątek ocenia się na około 500 milionów dolarów, ale on sam woli milczeć na ten temat: „To [pieniądze] mnie nie motywuje… Nie przesiaduję ze swoimi przyjaciółmi i nie rozmawiam o pieniądzach. O nagraniach, to co innego.” – twierdzi Jay-Z.

  >>> Jay-Z nauczył się prowadzić biznes dzięki sprzedaży narkotyków! Cenne doświadczenie…?

  „Jeśli jestem cool taki, jaki jestem, to ok. Ale ona jest czarującą dziewczyną z południa, wiecie, ona nie od razu jest pod wrażeniem… Zdecydowanie *będę się starał *dalej.” – dodał.

  Jay-Z zdradza, że jego żona, która jako członkini Destiny’s Child zawsze uchodziła za dobrze wychowaną dziewczynę, „zaraziła się” jego stylem życia i teraz jest prawdziwym „gangsterem”. Ciekawe, co miał na myśli, hm??

  Beyonce i Jay-Z to piękna i zgrana para… Cóż, pozostaje nam tylko życzyć im wspaniałej przyszłości razem!

  Środa, 02. Października 2013