Najlepszy urodzinowy prezent dla Avril Lavinge…

  … to jej mąż Chad Kroeger!

  W zeszły piątek (27 września) Avril Lavinge obchodziła swoje 29 urodziny. Gwiazda przyznała, że otrzymała wtedy najlepszy prezent pod słońcem – po kilkunastodniowej przerwie mogła* zobaczyć swojego męża* i członka zespołu Nickelback, Chada Kroegera.

  >>> Avril Lavigne bierze dziś ślub! Wyszła za Chada Kroegera!

  Przez ostatnie dwa tygodnie para praktycznie się nie widziała. Powodem tego stanu rzeczy był fakt, że* Chad przebywał w Ameryce Południowej*, a Avril promowała swój nowy album w Los Angeles.

  Niedługo przed swoimi urodzinami, piosenkarka przyznała: „W sumie nie wdzieliśmy się przez 10 dni… Najlepszym prezentem będzie możność bycia z nim i widzenia go. (…) Ogólnie większość czasu spędzamy razem.”

  >>> SZOK! Avril Lavigne śpiewa przebój swojego narzeczonego! Sprawdźcie, który!

  Odkąd para się pobrała (w czerwcu tego roku), ludzie wyczekują pojawienia się dziecka. Nic z tego! Póki co Avril na ma głowie inne sprawy! Właśnie kończy nagrywać swój najnowszy album. Temat dzieci skwitowała w ten sposób: „Wiecie co, ja muszę być gotowa. W tym momencie skupiam się na muzyce i nagrywaniu nowego krążka. To jest mój priorytet na ten czas, nie dziecko.”

  Avril i Chad są ze sobą od lutego 2012 roku, kiedy to muzyk pomagał gwieździe przy nagrywaniu jej 5. studyjnego albumu. Najnowszy krążek Avril Lavigne pojawi się już 5 listopada! Czekacie?

  Środa, 02. Października 2013