Justin Bieber noszony przez ochroniarzy?!

  Wielki mur zwierzał siedząc na barana! Gwiazdorzy?? [FOTO]

  Justin Bieber został przyłapany na kolejnej gafie. Otóż, w poniedziałek (30 września) piosenkarz postanowił skorzystać w okazji i obejrzeć Wielki Mur Chiński.
  Jak się okazało, nie dreptał tam na własnych nóżkach… Wykorzystał swoich ochroniarzy do noszenia siebie na barana! Diwa? Leń? A może wszystko na raz?!

  >>> Justin Bieber pali marihuanę? Kolejna gafa?

  Bieber *został sfotografowany przez przypadkowego turystę, który nie omieszkał pochwalić się fotką na swoim *Twitterze. Na zdjęciu wyraźnie widać, jak ochroniarze niosą Biebsa na ramionach

  Zachowanie idola nastolatek może nie obraziło Chińczyków, ale podburzyło wielu użytkowników internetu. Niektórzy fani uważają, że Bieber wyglądał słodko i zabawnie. Inni są zdania, że to przejaw jego dziwactwa i burżujstwa.

  >>> Bieber najlepszy na Twitterze! Sprawdźcie w czym!

  Może Justin *był już *wyczerpany po tej przechadzce? Może nie czuł się zbyt dobrze? Może jego ochroniarze chcieli się nim zaopiekować? Tego nie wiemy… Oceńcie sami…

  Punktem dla piosenkarza jest fakt, że w* trakcie swoich tras koncertowych na świecie*, stara się odwiedzić najważniejsze miejsca kulturowego dziedzictwa. Wielu jego rówieśników po fachu odwiedza nowe kluby i imprezuje, a on jest szczerze zainteresowany lokalną kulturą i historią danego kraju. To trzeba docenić!

  Środa, 02. Października 2013