Emblem3 jak One Direction…?

Nie mają nic przeciwko takiemu porównaniu!

Ostatnio mówi się, że boysband Emblem3 *można śmiało porównać do *One Direction. Zapewne obstawiacie, że chłopaki z Emblem3 nie są zbyt zadowoleni z tego faktu, tym bardziej, że* 1D* jest bardziej znanym i mającym największe rzesze fanów zespołem.* Nic bardziej mylnego!*

Drew Chadwick,* Wesley Stromberg* i Keaton Stromberg uważają, że to zaszczyt być porównywanym do tak świetnego zespołu: „W tej chwili oni są najsławniejszym zespołem i świetnie być porównywanym do ich sukcesu.”

Podobieństwo tych formacji nie kończy się tylko na tym, że obie zasłynęły dzięki udziałowi w programie talent show i prowadzą biznesowe rozmowy z Simonem Cowellem. Wes Stromberg twierdzi: „Wszyscy jesteśmy w tym samym wieku i mamy* podobne cechy*.”

>>> Emblem3 zapraszają Justina Biebera do współpracy – na golasa! Zabawni?

Jak się okazuje, chłopaki z Emblem3 mają nawet swojego ulubionego członka zespołu 1D! Macie pomysł kogo? Jakieś domysły?? Chodzi o Liama Payne’a! “Rozmawialiśmy z Liamem przez chwilę (…) W tym momencie zajmuje się surfowaniem, a to jest coś, co łączy nasze zainteresowania. On uprawia sport tak, jak my.” – dodał Keaton.

Zgadzacie się z tą opinią? Czy rzeczywiście Emblem3 przypomina One Direction?? Oceńcie sami!

Czwartek, 03. Października 2013