Katy Perry przestanie nosić skąpe stroje

  Chce się skupić tylko na muzyce!

  Katy Perry wyznała ostatnio, ze chce skupić całą swoją uwagę na muzyce. Twierdzi również, że jest już za stara, żeby pokazywać swoje ciało.

  Gwiazda jest dumna z sukcesu, jaki tej jesieni odniósł jej najnowszy singiel „Roar” pochodzący z ostatniego albumy Prism. Dalej chce promować swoją muzykę, ale nie zamierza już tego robić ciałem i rywalizować ze swoją przyjaciółką Rihanną, która nadal chętnie obnaża swoje wdzięki.

  >>> Katy Perry jest niezaprzeczalną królową dżungli! Zobaczcie odważną Katy!

  W wywiadzie dla „Sun” powiedziała: „Już jestem za stara i zdałam sobie sprawę, że nie mogę się już tak rozbierać. (…) Gdybym miała ciało Rihanny, wtedy mogłabym nosić wszystko to, co Rihanna. Ona we wszystkim wygląda wspaniale.”

  >>> Dzisiaj 28 urodziny obchodzi Katy Perry! Sprawdźcie, kiedy obchodzi urodziny!

  „Teraz chcę się skupić na mojej muzyce. Wierzę, w moje piosenki. To jest coś, czego potrzebuję by móc nad tym pracować.” – dodała gwiazda.

  Nie uważamy, żeby Katy *była zbyt wiekowa… Przecież *prezentuje się świetnie i niejedna kobieta mogłaby pozazdrościć jej figury! Ale trzeba przyznać, że jej decyzja jest bardzo dojrzała. W końcu to muzyka liczy się najbardziej!

  Czwartek, 03. Października 2013