W trakcie porodu Beyonce nawiązała bliską relację z córeczką!

Mówienie do Blue Ivy pomogło się jej urodzić!

Beyonce *uważa, że w trakcie porodu nawiązała kontakt ze swoją córeczką, Blue Ivy*.

Piosenkarka głęboko wierzy w to, że przez cały czas ciąży więź łącząca ją z dzieckiem była niezwykle silna. Jest przekonana o tym, że jej rozmowy z Blue Ivy usprawniły poród. Podobno ta specjalna więź pozwoliła jej pokonać ból okołoporodowy!

W wywiadzie *dla australijskiego wydania magazynu *Marie Claire, Beyonce *wyznała: „Około ósmego miesiąca ciąży czułam, jak ogarniają mnie *macierzyńskie uczucia. Wydawało mi się, że najsilniej będę to odczuwać, gdy zobaczę dziecko… Ku mojemu zdziwieniu, miało to miejsce w trakcie porodu. Czułam wyjątkowo silną więź z moim dzieckiem.”

>>> Beyonce nie rozstaje się z córką! Tak bardzo pochłonęło ją macierzyństwo!

„Podczas skurczów czułam się tak, jakby moje dziecko pchało bardzo ciężkie drzwi. Wyobrażałam sobie tę drobinkę, która wykonuje całą tę pracę. Nie mogłam myśleć o swoim bólu… Rozmawiałyśmy sobie. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale czułam tę komunikację.”

Pomimo tego, że Beyonce *jest jedną z *najwybitniejszych piosenkarek dzisiejszych czasów, nadal stresuje się presją, jaką niesie ze sobą tak wielka sława. Gwiazda zdradziła:__ „Ciągle się denerwuję, ciągle czuję presję.”__

>>> Beyonce nie potrzebuje Photoshopa! Jest naturalnie piękna!

Często przeszukuje Internet *w poszukiwaniu *newsów *i *opinii na swój temat, które nierzadko bywają bardzo przykre. Gwiazda śmieje się sama do siebie: „Przestań to przeglądać. To, co robisz zdecydowanie rani twoje uczucia.”

Bycie osobą publiczną nie jest łatwe i niesie ze sobą wiele ograniczeń. Tym bardziej może to być trudne, gdy jest się wrażliwą osobą, a taką z pewnością jest Bee. Ale piosenkarka ma wokół siebie bliskie jej osoby, które bardzo mocno ją wspierają. Dzięki nim ze wszystkim może dać sobie radę!

Czwartek, 03. Października 2013