Taylor Swift i Kelly Osbourne pieką razem ciasteczka!

  Prawie jak „Dwie spłukane dziewczyny”! Zobaczcie fotki ze wspólnego pichcenia!

  Taylor Swift jest znana ze swojego zamiłowania do pieczenia *i przygotowywania *świątecznych posiłków. Razem z Kelly Osbourne i kumpelką Claire Winter postanowiły przygotować przepyszne czekoladowo-miętowe ciasteczka!

  Podobno Kelly *nie mogła się nadziwić, jak *Taylor świetnie radzi sobie w kuchni. Niemal cały czas z uwielbieniem zerkała na zapaloną kucharkę i próbowała ją naśladować. To była całkiem niezła okazja dla Osbourne do podniesienia swoich kulinarnych kwalifikacji.

  >>> Taylor Swift urządza sypialnię dla Eda Sheerana! Jak widać nie jest tylko świetną kucharką, ale ma też zmysł dekoratorski!

  Dziewczyny nie omieszkały zrobić sobie sesji zdjęciowej, a Kelly *postanowiła podzielić się fotami na swoim Instagramie*. W końcu nie często zdarza się, żeby dwie gwiazdy spotkały się wspólnie w domowym zaciszu i jak każda prawdziwa kura domowa* królowały w kuchni*!

  >>> Kelly Osbourne coraz piękniejsza! Gwiazda bardzo o siebie dba!

  Na zamieszczonych fotkach możemy zauważyć, że córka Ozzy’ego Osbourna jest bardzo podekscytowana, natomiast *Taylor *niezwykle *opanowana *– widać, że ma wprawę w pieczeniu!

  Zobaczcie fotki z kuchennych rewolucji Kelly Osbourne i Taylor Swift!

  Piątek, 04. Października 2013