Max George z The Wanted spotyka się Carmen Electrą?

  Czyżby lubił starsze?

  Mówi się, że Max George z zespołu The Wanted, znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Okazuje się, że spotyka się z Carmen Electrą!

  Ponoć* 25-letni piosenkarz* romansuje z 41-letnią gwiazdą „Słonecznego Partolu” już od przeszło dwóch miesięcy! Para potajemnie widywała się w Los Angeles, gdzie The Wanted nakręcali swój telewizyjny serial „The Wanted Life”.

  >>> Max George z The Wanted „zabawia” dziewczyny… Sprawdźcie, o co chodzi!

  Źródło podaje: „Kiedy poznali się LA, niemalże od razu zafascynowali się sobą nawzajem i wymienili się numerami telefonów. Max pisał do niej przez cały czas.”

  „Niedługo potem zaczęli spotykać się regularnie, wszystko jedno czy [Max] był w Stanach czy nie, ale starali się utrzymać to w sekrecie.”

  >>> Max George nie jest wybredny… Czyżby znów była mowa o dziewczynach?

  George *był zachwycony tym, że ma możliwość spotykania się z kimś tak *oszałamiającym, jak Electra. Z radością dzielił się z przyjaciółmi wszystkimi informacjami dotyczącymi tej relacji.

  Przyjaciel Maxa wyjaśnia: „Max bardzo często chwalił się swoim kumplom z zespołu tym, jak podrywa Carmen. Wydaje się, że są trochę zazdrośni.”

  Hm, wcale się nie dziwimy. W końcu nie każdy ma okazję umówić się z gwiazdą „Słonecznego Partolu”! Jak sądzicie, czy z tej relacji powstanie coś poważniejszego? W końcu Carmen jest sporo starsza od Maxa

  Piątek, 04. Października 2013