Chris Brown stracił dziewictwo w wieku 8 lat!

Podobno niczego nie żałuje!

Chris Brown zdradził kilka szczegółów ze swojego życia seksualnego. Piosenkarz przyznał się, że zaczął bardzo wcześnie. Podobno już od najmłodszych lat oglądał filmy dla dorosłych, a jego pierwszy stosunek seksualny odbył z koleżanką, która miała około 14-15 lat. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że gwiazdor był wtedy w wieku 8 lat!

„Z tym bywa różnie. Prawda jest taka, że byliśmy wtedy strasznie szybcy. Wiecie co mam na myśli? Nie baliśmy się rozmawiać z dziewczynami. Ja się nie bałem. Dlatego w wieku ośmiu lat byłem w stanie to zrobić. To przygotowało mnie do tego, co było potem, dlatego mogę być bestią. Mogę być w tym najlepszy.”

>>> Chris Brown całował się z Nicole Scherzinger! Czy to był romans?

Kontrowersyjny muzyk podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy w wieku 12 lat. Nie żałuje jednak, że musiał* szybko dorosnąć*. Głęboko wierzy w to, że dzięki temu będzie lepszym wzorem dla dzieci: „Uważam, że dzięki temu, że wyjechałem z małego miasta, miałem wysokie IQ, byłem inteligentny *i mogłem nauczyć się wielu rzeczy z życia ulicznego, potrafiłem zręcznie *manewrować w ‘pokoju pełnym wilków’.”

>>> Ojciec Chrisa Browna obawia się o syna… Sprawdźcie, czego się boi…

Dodał także: „Tak długo, jak jestem młody, nie żałuję tego. Kocham to, że realizuję swoje marzenia już od najmłodszych lat.”

Co sądzicie o takiej filozofii Chrisa Browna? Czy rzeczywiście warto zaczynać tak wcześnie? A może jednak lepiej poczekać z pewnymi sprawami nieco dłużej i cieszyć się dzieciństwem?

Poniedziałek, 07. Października 2013