Louis Tomlinson chce opuścić One Direction?

  Czy piosenkarz wybierze spokojne życie?

  One Direction to jeden z najsławniejszych zespołów na świecie. Ma miliony fanów i miliony na koncie. Chłopaki z 1D prowadzą dostatnie życie, są uwielbiani przez tłumy i realizują się artystycznie. Czyżby sława zaczęła przeszkadzać* Louisowi Tomlinsonowi*?

  Rozumiemy, że piosenkarz może czuć się wykończony wyczerpującymi trasami koncertowymi oraz ciągłym* byciem podglądanym* przez fanów i fotoreporterów. Niestety bycie sławnym niesie ze sobą takie koszty… Źródło donosi, że Louis *nie może się doczekać życia, które będzie prowadził, kiedy odejdzie z 1D*.

  >>> Louis Tomlinson upadł na scenie! Na szczęście nic mu się nie stało!

  22-letni Tomlinson *jest *najstarszym członkiem zespołu, dlatego być może z tego powodu czuje się wypalony. Piosenkarz bardzo intensywnie myśli o swojej przyszłości, w końcu zaręczył się z Eleanor Calder i traktuje ten związek bardzo poważnie.

  >>> Louis Tomlinson oświadczy się w przyszłym miesiącu?? Jest bardzo zakochany!

  „On desperacko tęskni za normalnym życiem, kiedy to mógłby spokojnie wyjść ze swoją dziewczyną, bez martwienia się, że są śledzeni. Widzi, jak mogłoby wyglądać życie po byciu w One Direction i to bardzo do niego przemawia.” – dodaje źródło.

  Jak sądzicie, czy Louis Tomlinson odejdzie z zespołu? W końcu był on spełnieniem jego marzeń…

  Poniedziałek, 07. Października 2013