Katy Perry chce zostać przyjaciółką Daniela Radcliffe’a?!

  Ciekawe co na to John Mayer?

  Katy Perry chciałaby zaprzyjaźnić się z Danielem Radcliffe’em po tym, jak wpadł na nią w zeszłym miesiącu. Piosenkarka postanowiła go namówić, żeby do niej zadzwonił.

  Podobno Katy *powiedziała: __„Bez przesady, to nie jest trzeci stopień zagrożenia. Po prostu *zadzwoń do mnie, Daniel. Nie wstydź się, możesz poprosić swoich ludzi, że do mnie zadzwonili, jeśli tak wolisz. (…) Jestem w związku, więc to nic z tych rzeczy. Myślę, że on jest super i bardzo chciałabym go poznać. Więc może wyszlibyśmy na imprezę.”__

  >>> Zjawiskowa Katy Perry na okładce Vogue’a! Zobaczcie, jak się prezentowała!

  24-letni Daniel *zawitał w programie *Ellen DeGeneres i tam wytłumaczył się. Przyznał, że był zbyt nieśmiały, żeby porozmawiać z gwiazdą muzyki pop.
  Powiedział:__ „Sądziłem, że powinienem zdobyć się na odwagę i powiedzieć ‘hej’, ale pomyślałem, co to będzie, jeśli pomyśli, że jestem jakimś nastoletnim fanem. Dlatego nie odezwałem się. Nie spróbowałem nawet, ponieważ nie chciałem się ośmieszyć.”__

  >>> Harry Potter garbusem! Nie wiecie, o co chodzi? Sprawdźcie tu!

  No cóż, 28-letnia Katy nie jest typową brytyjską damą i ma dość duże poczucie humoru. Więc może nie byłoby aż tak źle? Piosenkarka byłaby zachwycona, gdyby Radcliffe chwilę z nią pokonwersował. Ciekawe, co na to partner Perry, John Mayer… Czy ma powody, by być zazdrosnym?

  Jak sądzicie, czy odtwórca roli Harrego Pottera zbierze się na odwagę i zadzwoni do Katy?

  Poniedziałek, 07. Października 2013