Miley Cyrus jest teraz szczęśliwsza niż kiedykolwiek!

  Najwyraźniej zerwanie z Liamem Hemsworthem to była dobra decyzja!

  Niewątpliwie przez ostatni czas Miley Curys bardzo się zmieniła. Jej nowa fryzura, lateksowe stroje, rozbierane sesje i ciągle* wysunięty język* nieustannie budzą kontrowersje. Piosenkarka dwoi się i troi, żeby zerwać z wizerunkiem grzecznej gwiazdki Disney’a. Trzeba przyznać, że dobrze jej idzie…

  Pharrell Williams, który jest producentem gwiazdy i jej wspierający ojciec, Billy Ray Cyrus, wypowiedzieli się na temat młodej artystki podczas Social Media Feud 2013. „Ona dorasta i potrzebuje czasu, żeby znaleźć właściwą drogę.” – powiedział Pharrell.

  >>> Miley Cyrus kocha krótkie włosy… Wy też?

  Billy Ray Cyrus jest tego samego zdania. Uważa, że Miley dojrzewa jako artystka i jako kobieta. Dodał także, że jest pewny, że jego córka jest teraz zadowolona z tego, kim jest: „Tego jestem pewny – słyszałem dzisiejszą wypowiedź mojej córki – teraz jest szczęśliwsza, niż kiedykolwiek była w swoim życiu [przed zerwaniem z Liamem Hemsworthem].”

  >>> Billy Ray Cyrus uważa, że jego córka osiągnęła kolejny level. Dojrzewa jako artystka?

  „Kiedyś przez stres i wysiłek włożony w różne rzeczy nie widziałem, żeby uśmiechała się tak często, jak teraz. Ona jest jak słońce, kiedy się uśmiecha. Widać to światło. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, a najważniejsze dla mnie, jako jej taty, jest to, że jest szczęśliwa.”

  Cudownie, że Miley *ma tak duże *wsparcie od bliskich jej osób. To jest niezwykle ważne, gdy stara się zacząć od nowa, sprawdza siebie w różnych rolach i przechodzi przez trudne chwile. A właśnie na takim etapie jest teraz Cyrus! Powodzenia Miley!

  Środa, 09. Października 2013