Turniej breakdance -„Bitwa Roku” w warszawskiej Arkadii!

  Zobaczcie najlepszych B-Boy’ów w akcji!

  Czy wiecie, co to toprock, power moves, freeze, drop *czy *footwork? Z pewnością. W końcu żadnemu mieszczuchowi nie jest obcy taniec ulicy. Ale czy każdy mieszkaniec wielkomiejskiej Warszawy miał okazję przyjrzeć się zasadom panującym w tanecznych bitwach? Czy oglądał na żywo popisy najlepszych B-Boy’ów?

  Turniej „Bitwa Roku” stwarza okazję do tego, by być świadkiem niesamowitych ruchów tanecznych i zapoznać się z zasadami panującymi w* tanecznych bitwach*. Kuszące prawda?

  Pomysł zorganizowania turnieju narodził się dzięki* premierze filmu „Bitwa Roku”*. „Bitwa Roku” to amerykański film taneczny, oparty na dokumencie Bensona Lee. Pokazuje on międzynarodowy konkurs B-Boying’u Battle of the Year. W tej produkcji obok takich gwiazd, jak Josh Holloway, którego polscy widzowie znają z serialu „Lost”, czy Chris Brown, zobaczymy także Weronikę Rosati!

  Chcemy, aby każdy z Was mógł poczuć ducha tanecznych bitew, dlatego zapraszamy w niedzielę (13 października) do warszawskiego Centrum Handlowego Arkadia (al. Jana Pawła II 82), gdzie o godz. 15.00 nastąpi inauguracja polskiego turnieju breakdance „Bitwa Roku”!

  Na kilka godzin Arkadia zamieni się w swoiste pole walki B-Boys i B-Girls. Grupy taneczne zmierzą się w pojedynkach. Staną naprzeciw siebie i zrobią wszystko aby nawzajem „pokonać się” w wykonywanych ruchach. W konfrontacji dadzą istny pokaz tanecznej mowy ciała.

  Na oczach widzów stoczy się także bitwa wśród najmłodszych. W odsłonie Kids Battle będziemy mieć okazję przyjrzeć się zmaganiom dzieci do 13 roku życia.

  Najlepsi z najlepszych będą walczyć o tytuł zwycięzcy „Bitwy Roku” oraz o nagrodę specjalną. O wyborze najlepszego zdecydują autorytety polskiego breakingu: Bboy BartaZZ, Bboy Thomaz, Bboy Mefo.

  Na polu starć nie może zabraknąć jednego z najlepszych w Polsce beatboxerów. W przerwach między potyczkami swoje umiejętności zaprezentuje PEJOT. Widzowie dostaną dawkę beatboxu na najwyższym poziomie.

  Niewątpliwie wszyscy którzy pojawią się 13 października na placu bitwy w Arkadii zapamiętają akrobatyczno-teatralny charakter starć, dynamikę kroków, gestykulacji oraz gibkość tancerzy. Mamy nadzieję, że nie macie jeszcze planów na niedzielne popołudnie i zawitacie w CH Arkadia!

  Jeśli uznacie, że wciągnął Was klimat tanecznych walk, to mamy dla Was jeszcze jedną dobrą informację. Już 25 października zapraszamy Was do kin na premierę filmu „Bitwa Roku”!

  Czwartek, 10. Października 2013