Rihanna zrobiła sobie kolejny maoryski tatuaż!

Zobaczcie, jak powstał! [VIDEO]

Rihanna *jest uzależniona od robienia sobie *tatuaży. To pewne. Dlatego nie dziwi nas fakt, że w trakcie pobytu w Nowej Zelandii piosenkarka nie odmówiła sobie przyjemności zrobienia kolejnej dziarki!

Jak się okazało, nie było to takie zwykłe dziaranie… Riri *zażyczyła sobie ozdobić rękę specjalną wersją *tatuażu, zwanego „moko”. „Moko” jest formą tatuowania, która od pokoleń towarzyszy rodzimym mieszkańcom Nowej Zelandii – Maorysom. Jest dość czasochłonna i z pewnością bolesna!

Wykonanie tradycyjnego maoryskiego tatuażu polega na wbijaniu w skórę dłuta za pomocą drewnianego młotka. Dzięki tej technice, w skórze tworzą się drobne rowki, w które wlewa się tusz. Brzmi groźnie, prawda?

Rihanna *postanowiła wytatuować w ten sposób *prawą rękę, na której wcześniej wydziarała sobie pierwszy maoryski tatuaż – szpon smoka. Na załączonym filmiku widać, że to naprawdę nieprzyjemny zabieg. Od uderzeń młoteczka aż przechodzą nam ciary na ciele! Brrrr! Z resztą mina piosenkarki potwierdza naszą teorię -* to naprawdę musi boleć*!

Było ciężko, ale gwiazda wytrwała. Podobno chcieć, to móc! Riri *niemalże od razu zapragnęła pochwalić się nowym nabytkiem. Wrzuciła na Instagram* fotkę, na której widać ukończone dzieło. W sumie wygląda całkiem fajnie.

A Wam jak się podoba nowy tatuaż Rihanny? Odważylibyście się zrobić podobny? Zobaczcie filmik z jego powstawania >>> KLIK!

Czwartek, 10. Października 2013