Justin Bieber ujawnia fragment kolejnej piosenki!

  Co nagrywa tym razem?

  Justin Bieber pracuje nad nowym kawałkiem! Idol nastolatek postanowił rozbudzić ciekawość fanów i wrzucił jego fragment na Instagram.

  Na filmiku możemy zobaczyć managera Biebsa, Scootera Browna, który przysłuchuje się najświeższej piosence swojego podopiecznego. Najwyraźniej* utwór przypadł mu do gustu*. Scooter dał się porwać bitowi i robi to w dość zabawny sposób. Wygląda tak, jakby w bardzo energiczny sposób grał na pianinie!

  W 15-sekundowym fragmencie, możemy usłyszeć, że Bieber śpiewa o roller coasterze. Ciekawe, co to może oznaczać… Piosenkarz wspominał ostatnio, że najnowsze utwory są zapisem jego myśli i odczuć z ostatniego czasu. Być może roller coaster jest metaforą huśtawki nastrojów, która mu ostatnio towarzyszyła? Hm…

  Justin *obiecał, że przez *kolejne 10 tygodni (w każdy poniedziałek) będzie ujawniał jeden nowo nagrany kawałek. W miniony poniedziałek mogliście posłuchać utworu „Heartbreaker”. Przypadł on Wam do gustu?

  Jak sądzicie, czy 14 października poznamy pełną wersję usłyszanego fragmentu? To się okaże niebawem. Póki co, kliknijcie, żeby obejrzeć krótką relację z nagrania nowego utworu Justina >>> KLIK!

  Czwartek, 10. Października 2013