Paris Hilton promuje swój najnjowszy klip do „Good Time”!

 • We wtorek (8 października) odbyła się premiera teledysku Paris Hilton – „Good Time”. Zobaczcie jak gwiazdka prezentowała się na imprezie!

 • Sprawdźcie jak Paris Hilton wyglądała na imprezie z okazji premiery swojego kipu „Good Time”!

 • Na tę okazję wybrała krótką sukienkę ze złotymi elementami i buty na dużej platformie. To była bardzo seksowna stylizacja!

 • Jej włosy prezentowały się świetnie... Gwiazdka zmieniła kolor na minimalnie ciemniejszy, wygląda teraz o wiele bardziej elegancko i z klasą.

 • Podczas imprezy Paris stanęła za deckami. Na swój występ celebrytka założyła skórzane rękawiczki. Niezłym pomysłem było dobranie obudowy słuchawek do stylizacji.

 • Podczas imprezy Paris stanęła za deckami. Na swój występ celebrytka założyła skórzane rękawiczki. Niezłym pomysłem było dobranie obudowy słuchawek do stylizacji

 • Najpopularniejsze wideo

  Sprawdźcie jak wyglądała na ostatniej imprezie!

  We wtorek (8 października) miała miejsce premiera teledysku Paris Hilton do utworu „Good Time”. Z tej okazji odbyła się impreza w Hollywood, na której Paris stanęła za deckami DJskimi.

  Na tę okazję wybrała krótką sukienkę ze złotymi elementami i buty na dużej platformie. Jej włosy prezentowały się świetnie… Gwiazdka zmieniła kolor na minimalnie ciemniejszy, wygląda teraz o wiele bardziej elegancko i z klasą.
  Niezłym pomysłem było dobranie obudowy słuchawek do stylizacji Hilton. Na swój występ celebrytka założyła skórzane rękawiczki.

  Co sądzicie o stylu Paris Hilton? Uważacie, że jest kiczowaty? Obejrzyjcie galerię i sami oceńcie!

  Jak Wam się podoba najnowszy klip „Good Time" – obejrzyjcie go "*TUTAJ*":http://www.youtube.com/watch?v=K1JMjwJG2UM!

  Czwartek, 10. Października 2013