Miley Cyrus pozbyła się ubrań Liama Hemswortha!

  Oddała je na cele dobroczynne!

  Miley Cyrus postanowiła wyzbyć się wszystkich pamiątek po swoim ex-narzeczonym, aktorze Liamie Hemsworth’cie. Zaczęła od wyrzucenia jego z rzeczy ze swojego domu w Los Angeles!

  Pomimo tego, że Miley *ostatnio deklarowała, że już ponad pół roku *planowała rozstać się z Liamem, to ich zerwanie bardzo ją boli. Mamy wrażenie, że czasem aż na to pokazuje.

  >>> Miley Cyrus na okładce “Fashion”… Zdradza szczegóły rozpadu związku z Liamem…

  Gwiazda postanowiła wyzbyć się wszelkich pamiątek przypominających jej tamten romans. Zaczęła wyrzucenia ubrań *należących do *Hemswortha. Przekazała je do sklepu z używaną odzieżą, który wspiera ludzi chorych na AIDS *i zarażonych wirusem *HIV. Fajnie, że przy okazji zrobiła coś dobrego…

  Podobno piosenkarka nawet nie spytała przystojnego aktora o zdanie. Po prostu spakowała jego rzeczy i przekazała na cel charytatywny. Źródło podaje: „Mam nadzieję, że Liam nie będzie potrzebował tych rzeczy. Miley nigdy nie spytała go o zdanie. Po prostu spakowała je i odesłała.”

  >>> Liam Hemsworth dobrze sobie radzi po rozstaniu z Miley Cyrus! Podobno wcale za nią nie tęskni!

  Ciekawe co na to *Liam*… Z pewnością będzie zaskoczony, kiedy dowie się, że jego koszulki, spodnie i inne części garderoby stały się asortymentem sklepu w Los Angeles.

  No cóż, czasem pożegnanie byłej miłości i zamknięcie pewnych rozdziałów wymaga użycia drastyczniejszych środków…

  Piątek, 11. Października 2013