Louis Tomlinson dostał klapsa w tyłek!

  Odważna fanka będzie miała czym się chwalić! [VIDEO]

  One Direction obecnie przebywają w Australii, gdzie odbywają swoją trasę koncertową. Ale przecież nie samą pracą człowiek żyje! Chłopaki dużo by stracili, gdyby nie skorzystali z atrakcji jakie daje im pobyt w byłej kolonii angielskiej.

  Louis Tomlinson i Liam Payne postanowili posurfować. Jako że Australia jest prawdziwą mekką dla miłośników tego sportu, chłopaki mieli świetne warunki do zabawy!

  Kiedy Louis *wyszedł już z wody i chciał udać się w stronę samochodu, *otoczył go tłum rozchichotanych fanek. Nie zrobiło to na nim większego wrażenia – w końcu to jego codzienność… Jednak w pewnym momencie jedna z nich pozwoliła sobie na coś więcej, niż tylko pokrzykiwania i robienie zdjęć

  Pewna siebie dziewczyna podbiegła i klepnęła Tomlinsona w tyłek! Z reguły roześmiany i mający niezłe poczucie humoru piosenkarz, tym razem nie był zadowolony. Na załączonym filmiku i gifach wyraźnie widać, że ta sytuacja mu się nie spodobała.

  Podryw na sprzedanie klapsa w 4 litery nie należy do najlepszych. Częściej drażni i wkurza, niż wywołuje stan euforii. Wcale nie dziwimy się, że Louis nie był zachwycony. W końcu był zmęczony, cały mokry i… jest zaręczony

  Zobaczcie filmik z tego zdarzenia >>> KLIK!

  Sobota, 12. Października 2013