Jak pachną włosy Harrey’ego Stylesa?

  Osobista fryzjerka zespołu One Direction zdradza ten sekret…

  Stylówki chłopaków z One Direction zawsze przyciągają wzrok. Jednak jak się okazuje najwięcej emocji budzi image Harry’ego Stylesa, a dokładniej jego bujna czupryna. Wiele fanek zastanawia się, jak pachną jego włosy

  Osobista stylistka fryzur chłopaków z 1D, Lou Teasdale, spieszy z wyjaśnieniem: __„Obecnie pachną kombinacją perfum One Direction, Fudge Urban Raspberry [kosmetyk do włosów], Waniliowym Sprejem do Włosów i cateringiem z trasy koncertowej.” __Hm, czyli jednak nie mają zapachu “jesiennych liści i seksu” (jak głosi reklama perfum)? Szkoda…

  >>> Harry Styles z 1D biseksualistą!? Prawda czy plotka?

  Wydawać by się mogło, że Harry *jest na tyle uroczy, że jego image nie wymaga większego wysiłku, a już na pewno nie jego *roztrzepana fryzura! Prawda jest nieco inna. Podobno nadanie jego lokom tak zachwycającego kształtu wymaga kilku trików.

  Lou *zdradza: „__Sekret *loków *tkwi w tym, by pozwolić im *naturalnie wyschnąć. Ale jeśli sytuacja wymaga tego, żeby wysuszyć je bardzo szybko, dobrze zainwestować w dobry dyfuzor, który będzie można przypiąć do suszarki.”__ Ot co! Tajemnica perfekcyjnej fryzury Harry’ego została zdradzona!

  >>> Harry Styles jest samotny… Potrzebuje towarzystwa?

  Przypuszczalibyście, że do *stylizacji męskiej fryzury *potrzebne jest aż tyle wysiłku i kosmetyków? No cóż, niestety. Ale trzeba przyznać, że efekt końcowy jest zachwycający i wygląda bardzo naturalnie! Zgodzicie się?

  Niedziela, 13. Października 2013