Taylor Swift cała w zieleni na okładce InStyle…

  W wywiadzie dla magazynu piosenkarka opowiada o swoim życiu uczuciowym!

  Na okładce listopadowego wydania amerykańskiego magazynu InStyle pojawi się piękna Taylor Swift! Zobaczcie, jak będezie wyglądać!

  Piosenkarka ma na sobie miętowy sweter, ciemno-zieloną ołówkową spódnicę, duży diamentowy naszyjnik z żółtymi i zielonymi kamieniami oraz bransoletkę do kompletu. Włosy Taylor są rozpuszczone, a jej usta pokrywa bordowa szminka… Wygląda oszałamiająco!

  >>> Taylor Swift romansuje z surferem! Zobaczcie, kto to!

  W wywiadzie dla magazynu przyznała, że ma skłonność do romansowania ze złymi chłopakami. Jak twierdzi, nieustannie poszukuje mężczyzn, w których widzi „coś do zmiany”. Gwiazda wyznała:
  „Moi przyjaciele uważają, że jeśli zauważę kogoś, kto zachowuje się źle, albo ma jakiś sekret, to od razu się nim interesuję.”

  Twierdzi także, że jej związki nie trwają zbyt długo. W sumie, jak może być inaczej, skoro gwiazda miesiącami przebywa w trasach koncertowych… To co jej pozostaje na ten moment, to czerpanie radości z życia singla.

  >>> Taylor Swift przedrzeźnia byłego chłopaka…Zgadniecie kto to?

  Mimo to, Taylor *nie traci nadziei. Jako niepoprawna romantyczka uważa, że w końcu trafi na swojego księcia z bajki. __„Chciałabym wierzyć, że *jeśli się jest z tą właściwą osobą, to cieszysz się z rzeczy, które wcześniej nie interesowały Cię zbyt bardzo. W końcu tak się mówi. Sama nie wiem.”__

  Podobno każdy na ma świecie swoją drugą połówkę. Może w najbliższym czasie Taylor Swift odnajdzie swoją…? Kto wie…

  Niedziela, 13. Października 2013