Selena Gomez upadła na scenie!

  Na szczęście nie stało się nic groźnego [VIDEO]

  Kilka dni temu Selena Gomez dała koncert w ramach swojej trasy koncertowej Stars Dance w Fairfax. Podczas wykonywania kawałka „Slow Down” piosenkarka nie zauważyła krawędzi sceny i upadła!

  Materiał wideo z małego wypadku piosenkarki zobaczyć możecie TU. Sel przewróciła w 3:27 minucie filmiku. Wyraźnie widać, co się stało. Gwiazda tańczyła przy opadającym zewsząd konfetti.

  Podskakiwała w rytm piosenki aż do momentu, w którym… scena się skończyła! Na szczęście nie stało się nic strasznego. W tym wypadku koniec sceny nie oznaczał jej końca w ogóle – stopień niżej był jeszcze fragment po którym można było się poruszać.

  Fani, jak również otaczający ją* tancerze zareagowali błyskawicznie*. Od razu pomogli jej się podnieść. Selena *nie należy do gwiazd, które bardzo przejmują się tego typu przypadkami. Piosenkarka sprawnie wróciła na właściwie miejsce i z powodzeniem *dokończyła swój występ.

  Pełna profeska! Nie dość, że *Selena *przepięknie prezentowała się w złocistej sukience i czarnych butach, to jeszcze sprawnie dokończyła swój występ.

  Wtorek, 15. Października 2013