Louis Tomlinson z 1D narzeka na rachunki telefoniczne

  Uważa, że to Simon Cowell powinien je opłacać!

  Louis Tomlinson z One Direction uważa, że to Simon Cowell powinien płacić rachunki telefoniczne One Direction!

  Chłopaki z 1D są obecnie w trasie koncertowej „Take Me Home” i przebywają w Australii. Odkąd koncertują po drugiej stronie globu, ich rachunki telefoniczne osiągają horrendalne kwoty. Ze względu na roaming zespół wydaje majątek na smsy i połączenia telefoniczne…

  >>> One Direction grają koncert-niespodziankę! Zgadnijcie gdzie!

  Zdegustowany tym faktem Louis Tomlinson jest zdania, że sprawą opłat za rozmowy telefoniczne zespołu powinien się zająć manadżer 1D, Simon Cowell. W końcu to on podpisał kontrakty na koncerty na antypodach.

  W wywiadzie dla gazety „The Sun” Louis tłumaczy: „Nasze rachunki stały się naprawdę absurdalne. Nigdy przedtem nie były tak wysokie. Moi znajomi mogli do mnie dzwonić i pisać, bez względu na to, gdzie się znajdowałem. Oni nie przejmowali się tym, że to ja muszę za to płacić.”

  >>> Louis Tomlinson dostał klapsa w tyłek! Sprawdźcie, co się stało!

  „Simon nigdy nie przejmował się opłacaniem tego. Najwyższy czas, żeby to się zmieniło.”- dodaje gwiazdor.

  One Direction: Louis Tomlinson, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan i Liam Payne aktualnie przygotowują się do występu w australijskim Melbourne. Dziś wieczorem dadzą koncert w tamtejszej Rod Laver Arena.

  Jak sądzicie, czy sprawa opłacania rachunków telefonicznych grupy należy do obowiązków manadżera? A może chłopaki powinni po prostu zrezygnować z częstych kontaktów ze znajomymi?

  Środa, 16. Października 2013