Selena Gomez cała w łzach na koncercie!

  Ciekawe co ją tak wzruszyło w Brooklynie? [VIDEO]

  Selena Gomez jest obecnie w trakcie swojej trasy koncertowej Stars Dance Tour *o USA. Przedwczoraj (16 października) dała koncert na *Brooklynie. Jak się okazało, był to dla niej wyjątkowo emocjonujący wieczór. Selena popłakała się podczas tego występu.

  W trakcie wykonywania piosenki „Love Will Remember" piosenkarka nie mogła powstrzymać się od płaczu. Przez cały kawałek miała szkliste i pełne łez oczy, które popłynęły strumieniem na końcu śpiewanej piosenki. Podejrzewamy, że Selena *nadal *może kochać Justina Biebera i myśleć o nim, kiedy śpiewa „Love Will Remember”. Zobaczcie filmik "TU":http://www.tmz.com/2013/10/17/selena-gomez-crying-concert-love-will-remember-justin-bieber/.

  Wszyscy, którzy śledzą profil gwiazdy na Instagramie *wiedzą, że każdy koncert *Seleny *jest dla niej radosnym wydarzeniem. Gwiazda wrzuca *fotki, na których zawsze się uśmiecha i widać, że jest szczęśliwa. W takim razie, co takiego wyjątkowego stało się na Brooklynie? Może *Gomez *przywołała jakieś szczególnie poruszające wspomnienia?

  Selena *zamieściła zdjęcie, na którym widać jej *zapłakaną buzię i trzymaną w rękach koszulkę z napisem „Brooklyn”. Piosenkarka zamieściła pod fotką krótką notkę:

  „Nigdy niekończące się tak piękne show w łzach, które nie pozwoliły mi być dziś na Instagramie. Czuję,* jakbym miała złamane serce i czuję się rozbita*. Bardzo dziękuję Brooklynie. Spróbuję się uspokoić przed jutrzejszym występem u Lettermana i wytłumaczyć co się stało, jeśli tylko będziecie chcieli wiedzieć. Kocham was bardziej niż sądzicie. Przyrzekam.”

  Jak sądzicie, czy Selena *rzeczywiście może tęsknić za *Biebsem? A może to tylko dobry chwyt marketingowy i świetne zdolności aktorskie gwiazdy? Oceńcie sami…

  Piątek, 18. Października 2013