Katy Perry i John Mayer kupują pierścionek zaręczynowy!

  Zdecydowali się zalegalizować swój związek!

  Po serii burzliwych rozstań i powrotów Katy Perry i John Mayer w końcu zapragnęli stabilizacji. Para poważnie myśli o swojej wspólnej przyszłości – chcą się pobrać!

  „Oboje są zdecydowani zaręczyć się w najbliższym czasie” – zdradza osoba z otoczenia Katy. Podobno zakochani wspólnie wyruszyli na poszukiwania pierścionka zaręczynowego. Katy ma dość wygórowane wymagania, ale przynajmniej otrzyma wymarzony pierścionek!

  >>> Katy Perry i John Mayer kupili dom! Sprawdźcie jaki!

  „[Katy] chce pierścionek z zielonym diamentem, bo to jej ulubiony kolor. Oboje chcą zorganizować małe wesele, takie, o którym się nie słyszy, aż do momentu, gdy ktoś o nim nie opowie w szerszym gronie. Mieszkają ze sobą, więc tak na dobrą sprawę już teraz są mężem i żoną.”

  Co do tego, że oboje obłędnie się kochają, nie ma żadnych wątpliwości. „*Katy wie, że John jest jej bratnią duszą* i wszystko co się działo, w efekcie dorowadziło ją do niego. (…) John nigdy nie kochał żadnej kobiety, tak jak jej. Ona na nowo zdefiniowała jego pojęcie miłości.”

  >>> Katy Perry i John Mayer nagrali razem piosenkę! Znacie ją?

  Nie da się nie zauważyć, że między Katy Perry i Johnem Mayerem jest chemia. Oboje patrzą na siebie tak, jak opisują to najdoskonalsze romanse. Już nie możemy się doczekać widoku Katy w sukni ślubnej. Z pewnością będzie wyglądała bajkowo!

  Sobota, 19. Października 2013