Austin Mahone trafił do szpitala!

  Piosenkarz przechodzi ciężką odmianę grypy!

  Biedny Austin Mahone… Przedwczoraj rano trafił do szpitala z ponad 39-stopniową gorączką!

  Rozpoczęła się jesień, a wraz z nią sezon na choroby. Jedną z pierwszych ofiar wirusów stał się Austin, który zachorował na grypę. No cóż, nie każdy chorujący na grypę ląduje w szpitalu, ale stan 17-letniego piosenkarza okazał się bardzo poważny.

  >>> Austin Mahone i jego najnowsze stylizacje! Zobaczcie, jak się prezentuje!

  Mahone *podzielił się na swoim *Instagramie fotką ze szpitala, na której widać, jego smutną i wycieńczoną twarz. Załączył do niej podpis: „Nigdy nie czułem się aż tak źle.” W sumie kto w Was uśmiechałby się, gdyby miał tak wysoką temperaturę?

  Siłą rzeczy Austin *został zmuszony *przełożyć swoją trasę koncertową, a przynajmniej pierwsze występy. Nie jest z tego faktu zadowolony, z resztą jego fani również. Ale prawda jest taka, że teraz najważniejsze jest to, żeby odpoczywał i doszedł do siebie.

  >>> Austin Mahone i jego słodki uśmiech! Jest uroczy, prawda?

  Na swoim Twitterze *napisał: __„To jest diagnoza lekarza mam *ciężką odmianę grypy, prawie* 40 stopni gorączki* i nie mogę się ruszyć”.__ Piosenkarz dodał także informację na temat przełożonych koncertów: „Koncert w Miami *odbędzie się *22 października, a w Orlando *w piątek *1 listopada.”

  Mamy nadzieję, że gwiazdor wyzdrowieje tak szybko, jak to tylko możliwe i znów będzie mógł koncertować oraz uśmiechać się do swoich fanów. Wracaj do zdrowia, Austin!

  Sobota, 19. Października 2013