Adam Levine spotkał się ze swoimi przyszłymi teściami!

  Miał tremę?

  Przedwczoraj (19 października) Adam Levine razem ze swoją narzeczoną, Behati Prinsloo, zaprosił swoich przyszłych teściów na kolację do włoskiej restauracji w Los Angeles.

  Państwo Prinsloo, Magda i Boet, postanowili odwiedzić swoją córkę i przylecieli do LA z ich rodzinnej Namibii. To była doskonała okazja, by wreszcie poznali narzeczonego córki, gwiazdę zespołu Maroon 5.

  >>> Adam Levine z Maroon 5 na randce z narzeczoną… Zobaczcie, gdzie się udali!

  Cała czwórka spędziła przemiły wieczór we włoskiej restauracji, Mozza, w Hollywood. Naoczni świadkowie twierdzą, że Adam *był *podekscytowany spotkaniem z rodzicami swojej narzeczonej. Para chciała między innymi przedyskutować z nimi sprawę ślubu.

  Narzeczeni zaplanowali zorganizowanie dwóch przyjęć: jednego w Los Angeles, a drugiego ku uciesze państwa Prinsloo, w Namibii. „Rodzice Behati będą przeszczęśliwi, jeśli ślub odbędzie się w Afryce, ale zdają sobie sprawę, że to może być wyzywająca podróż dla części znajomych pary.” – dodaje źródło.

  >>> Adam Levine chce brać ślub najszybciej, jak się da! Wyznaczył już datę?

  To spotkanie było pierwszym, jakie Adam *odbył ze swoimi przyszłymi *teściami. Ale nie był to jednak pierwszy kontakt z nimi. Boet *przyznał: __„Odbyliśmy pogawędkę zanim poprosił ją o rękę. Zaprezentował się w taki sposób, że *poczułem do niego szacunek.”__

  Niewątpliwie spotkanie z przyszłymi teściami może być stresujące, ale widać, że *Adam *wypadł doskonale! Oby późniejsze kontakty okazało się równie ciepłe i przyjacielskie.

  Poniedziałek, 21. Października 2013